NÁKUP SLOVENSKO
Prodej zboží na Slovensko

Pro prodej zboží na Slovensko platí níže uvedené podmínky.
Cena zboží:
Nabízené zboží na našich stránkách má cenu uvedenou v Kč.
Při prodeji zboží na Slovensko se cena zboží přepočítá na cenu v EUR, a to tak, že se podělí
aktuálním kurzem ČSOB devizy nákup. 
Cena přepravy:
Pro přepravu se používá výhradně česká pošta. Zásilky jsou odesílány buď jako cenný balík nebo jako obchodní balík. Cena přepravy je kalkulována dle typu zásilky, dle hmotnosti zásilky, a dle ceny zásilky. Při objednávce je cena přepravy zobrazena v Kč. Při prodeji zboží na Slovensko se ceny přepravy přepočítá na cenu v EUR, a to tak že se podělí aktuálním kurzem ČSOB devizy nákup. 
Platební podmínky:
Při prodeji zboží na Slovensko je nutno zboží zaplatit předem před odesláním zboží převodem na náš účet. Jelikož náš účet u FIO banky je veden jako slovenský, platba se zadává v EUR jako vnitrostátní platba na Slovensku. Zboží je odesláno ihned po připsání platby na náš účet.
Postup objednání:
Na našich webových stránkách si vyberete zboží, typ přepravy a odešlete objednávku. (Jak objednat je popsáno v záložce „Jak nakupovat“). Následně po obdržení vaší objednávky vystavíme zálohovou fakturu na plnou částku v EUR a odešleme vám ji emailem. Po provedení platby a připsání platby na náš účet, odešleme zboží na vámi zadanou dodací adresu.